Pirmąją  tapybos parodą skirtą mamai pavadinimu „Atvirukas Mamai“ dailininkė surengė 2009 metais Lietuvos Medicinos bibliotekoje.

Tapybos drobėse – gėlės, kaip padėka už mamos įskiepytą meilę supančiam pasauliui. Paveikslai spalvingi, ryškūs, vyraujanti raudona spalva. Tapybos darbai atlikti ant drobės aliejiniais dažais.

Antrajame tapybos paveikslų cikle ryškias spalvas pakeitė dangaus mėlio, melsvos, pilkos, gelsvos spalvos. Tapybos paroda – „Dangus“ tai dangaus erdvė, dangaus skliautas, buvimas erdvėje, dangaus erdvės santykis su žmogaus veikla. Paroda veikė Lietuvos Medicinos bibliotekoje ir Lietuvos Prokuratūroje.

Trečioji tapybos darbų paroda pavadinta „Botanika” – padėka mokytojams, profesoriams ir savo bičiuliams bendramoksliams. Paveiksluose išryškinta augalo anatomija, jo grožis, ramybė ir augalijos vienuma. Spalvos švelnios, vyrauja švelniai žalsva, šviesiai pilka. Paroda surengta Botanikos institute Verkių rūmuose.

Aš Dirbu Santariškėse“ – tai 19 paveikslų ciklas apie mediciną  ir Santariškių medicinos miestelio aplinką dailininkės akimis. Tapybos darbai ir ryškūs ir spalvingi. Paroda veikė Onkologijos Institute, Vilniaus Universiteto Bibliotekoje.

Naujausia Sigitos darbų paroda – „Apie Knygas“. Šiuo metu eksponuojama Lietuvos Medicinos bibliotekoje.